2023.04.27 Newsletter CdR

Drodzy członkowie małych grup CdR

♥ Z okazji zbliżającej się majówki życzymy wszystkim owocnego wypoczynku.
Przed nami długi weekend majowy. Życzymy wszystkim wytchnienia od codziennych obowiązków i podładowania akumulatorów osobistych, małżeńskich i rodzinnych. Może okazją ku temu będzie majówka CdR w Garczynie z Izą i Łukaszem Nauman, poprzez których Duch Święty będzie oliwił naszą komunikację i relację z Nim samym. A może inny wyjazd czy pobyt w zaciszu ognisko domowego. Prognozy pogody są optymistyczne, więc tym bardziej wykorzystajmy jak najlepiej ten czas!

♥ Jan Witek (CdR) pisze do nas – rekolekcje Głębia
 
Shalom !!!!
Słuchajcie nie uwierzycie, ale jak zwykle bez opóźnień mam ogromną radość by powiadomić was, iż otwieramy zapisany na nasze młodzieżowe rekolekcje pod nazwą " Głębia " 🔥🔥🔥
Także słuchajcie przez pierwszy tydzień tylko nasza wspólnota ma link do zapisów od przyszłego tygodnia link leci w świat. 😁 Także nie czekajcie, ale od razu się zapisujcie ‼️
Chcielibyśmy też poinformować, że jeśli ktokolwiek z was ma problemy finansowe lub byłby to dla niego problem, aby zapłacić cała kwotę za rekolekcje mamy wsparcie od wspólnoty CDR także zgłaszajcie się do Wujka Wojtka Słomińskiego.
W razie jakichkolwiek pytań piszcie śmiało jesteśmy do waszej dyspozycji

A tu jest link do zapisów :
👇👇👇👇👇👇👇👇
https://forms.gle/vMdB6UPzmV91VD1SA
👆👆👆👆👆👆👆👆

Pozdrawiam serdecznie Shalom !!!

♥ Agnieszka i Tomek (CdR) piszą do nas

Moi drodzy,
zwracamy się do Was z prośbą o przekazanie 1,5% podatku naszej niepełnosprawnej córce Izie - na rehabilitację i dotlenienie mózgu.
Iza jest niezwykłą 12-latką z wielką radością, przyjaźnią i ufnością oraz wielkim sercem. Jest niepełnosprawna: ma FAS (chorobę, która znacznie uszkodziła jej mózg i inne układy już w okresie prenatalnym, gdy była toksykowana alkoholem). Skutki FAS będą z nią na całe życie.
Od 11 lat wspieramy jej rozwój i rehabilitujemy w specjalistycznych ośrodkach. Chcielibyśmy kontynuować terapię na obozie rehabilitacyjnym metodą neurostymulacji w Międzynarodowym Instytucie dr Svetlany Masgutovej w Warszawie,
gdzie terapia neurostymulacyjna zamyka przetrwałe odruchy i pozwala wejść funkcjom wyższego stopnia oraz prowadzi do rozwoju nowych połączeń neuronalnych. Odczuwamy skuteczność tej metody, bo stosujemy ją wiele lat.
Potrzebujemy też pilnie zadbać o dotlenienie mózgu Izy poprzez wykupienie wielotygodniowych serii w komorze barycznej.
PRZEKAZANIE 1,5%
1.       Przez bezpośredni link do programu e-pity z celem szczegółowym Izy
https://www.e-pity.pl/pity-2022/sub/program-online-epity-2023-KRS-0000270809--15922
lub
2.       Podczas wypełniania druku PIT
·         Wpisać numer KRS: 0000270809
·         Obliczyć kwotę 1,5%
·         W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE cel szczegółowy (niezbędny)
należy wpisać nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację Avalon (bardzo ważne, aby zasilić konto właśnie Izy):
Cichońska, 15922
lub
 
3.       WPŁATY NA KONTO CDR
 
Można również dokonywać wpłat na konto SWCDR 41 1050 1764 1000 0090 3083 3371 w ramach zbiórki kod k77 – 100% zebranych środków jest przekazywane.

Z wdzięcznością za każde wsparcie
Agnieszka i Tomek Cichońscy
 
♥ Wiara nigdy nie zastąpi terapii, a terapeuta – Boga
 
Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Moniką i Marcinem Gajdami, przyjaciółmi naszej wspólnoty
https://klubjagiellonski.pl/2023/04/11/wiara-nigdy-nie-zastapi-terapii-a-terapeuta-boga/
Posted in

No Comments


Recent

Archive

Categories

Tags