2023.10.13 Newsletter CdR

Drodzy członkowie małych grup CdR

♥  W niedzielę 15 października    Dzień Wspólnoty  
Każde nasze spotkanie jest dla nas darem i radością!
Parafia Bożego Ciała na Morenie http://bozecialo.com/index.php/pl/   Gdańsk, ul. Piecewska 9, sale konferencyjne pod plebanią
  • 12:00 Msza Święta parafialna w kościele
    przejście do sali konferencyjnej w domu parafialnym
  • 13:00 Uwielbienie z rozważaniem Słowa Bożego
  • 14:45 Zakończenie
Zapraszamy wszystkich!
Diakonie dziecięce i młodzieżowe zapraszają po Mszy.
 
♥  Europejska Konferencja Mężczyzn Miecza Ducha w Gdańsku
 
Drodzy Bracia!
 
W dniach 19 – 21 stycznia 2024 roku odbędzie się Europejska Konferencja Mężczyzn Miecza Ducha czyli European Zone Mens Conference (EZMC).
 
Konferencja ta odbędzie się w Focus Hotel Premium ****, Nad Stawem 5, Gdańsk
https://maps.app.goo.gl/zCM7KxWKuBjhawUXA.
 
Zaproszeni są wszyscy mężczyźni z naszych wspólnot. Będzie to niepowtarzalna okazja spotkania się z liderami oraz zwykłymi (choć wszyscy jesteśmy niezwykli!) członkami wspólnot The Sword of the Spirit w Europie. Spodziewamy się przedstawicieli między innymi z Wielkiej Brytanii, Belgii, Libanu, Turcji, Syrii, oraz oczywiście z Polski.
 
Program konferencji obejmuje całą sobotę i niedzielę do 15:00 (po czym dla chętnych możliwe będzie dwugodzinne zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem).
 
Udział w tej konferencji jest możliwy tylko dla mężczyzn
 
Dojazd organizujemy sobie we własnym zakresie. Zakładamy, że wszyscy przyjedziecie w piątek. Noclegi dla gości z Polski na miarę możliwości zapewni nasza wspólnota, albo zaproponujemy niedrogie noclegi w schronisku młodzieżowym (lub podobnym obiekcie, ilość miejsc może być ograniczona). W ostateczności można będzie wynająć noclegi komercyjnie.
 
Najwygodniej będzie skorzystać z noclegu w hotelu Focus. Niestety, ponieważ jest to hotel czterogwiazdkowy, to mimo wynegocjowania specjalnej ceny, nocleg (ze znakomitym śniadaniem) kosztuje niemało, bo 340 zł za noc w pokoju pojedynczym oraz 415 zł za noc w pokoju dwuosobowym. Dobór drugiej osoby do pokoju dwuosobowego jest po waszej stronie. Aby zarezerwować nocleg w hotelu w tej cenie, należy napisać mail na gdansk.premium@focushotels.pl i użyć hasła EZMC.
Warto też sprawdzić ceny w hotelu na booking.com pod tym linkiem (cena za dwie noce od piątku do niedzieli, pokój dwuosobowy).
 
Ustaliliśmy wraz z braćmi z SoS, że udział w konferencji dla Polaków kosztować będzie:
- 255 zł od osoby przy zgłoszeniu do końca października
- 295 zł od osoby przy zgłoszeniu po tym terminie.
 
Ceny uwzględniają znaczne dofinansowanie ze strony wspólnot SoS - bez tego cena musiałaby być blisko dwa razy wyższa. Cena ta obejmuje sobotę i niedzielę wraz z posiłkami odpowiednimi do klasy hotelu. Tym bardziej nam zależy, by z konferencji skorzystali wszyscy mężczyźni z naszych polskich wspólnot!
 
Za udział w konferencji nasze Stowarzyszenie będzie wystawiać rachunki. Za noclegi każdy rozlicza się indywidualnie (bez udziału Stowarzyszenia).
 
Zapisujcie się do formularza. W formularzu będziecie musieli odpowiedzieć na kilka kwestii, w szczególności dotyczących noclegów. Prosimy, by nie organizować sobie noclegów samemu „po znajomości” członków naszej wspólnoty. Można za to podać swoje sugestie, jeśli chcielibyście mieszkać u kogoś konkretnie. Niestety, nie możemy zagwarantować ich spełnienia.
 
To będzie piękne i umacniające wydarzenie. Spotkajmy się wszyscy!
 
Zaliczkę rejestracyjną w wysokości 100 zł od osoby należy wpłacić w ciągu 7 dni od zgłoszenia na konto
Stowarzyszenie Wspólnota Czas dla Rodzin, ul. Starodworska 1, 80-137 Gdańsk
nr 41 1050 1764 1000 0090 3083 3371, koniecznie z opisem "NAZWISKO - EZMC".
Brak "EZMC" spowoduje nieprawidłowe zaksięgowanie zaliczki.
 
Można wpłacić też pełną kwotę za uczestnictwo (prośba by dokonać tego z dużym wyprzedzeniem). W innym razie resztę dopłacicie na miejscu wyłącznie w gotówce.

W razie rezygnacji po 1 grudnia zaliczki rejestracyjne mogą nie zostać zwrócone.
W razie konieczności zadania pytania prosimy pisać na adres: kontakt@czasdlarodzin.pl   :)
Posted in

No Comments


Recent

Archive

Categories

Tags