Męski Exodus

Za nami pierwsze dni wspólnie przeżywanego Exodusu 90.
Exodus 90 to program dla mężczyzn, który łączy w sobie pracę nad sobą, pogłębianie relacji z Bogiem przez modlitwę oraz budowanie braterskich relacji. Każdy z nas, który rozpoczął tę drogę ma swoje „dlaczego”, głęboką motywację, która daje nam siłę do ponoszenia wyrzeczeń i trudów.
Asceza, czyli odmawianie sobie różnorodnych przyjemności, ma pomóc uwolnić nas od przywiązań (media, rozrywki, hazard, gry komputerowe, alkohol, podjadanie, etc.) byśmy w wolności mogli ofiarować siebie i swój czas i energię dla naszych bliskich.
Modlitwa to codzienna „święta godzina”, w której spotykamy się z Panem i rozważamy jego słowo w szczególności księgę Wyjścia opowiadającą o wyzwoleniu z niewolili Izraelitów.
Podczas cotygodniowych spacerów braterstwa każdy z nas dzieli się doświadczeniem ze swoich zmagań w ciągu ostatniego tygodnia z innymi mężczyznami zwłaszcza ze swoją „kotwicą” czyli jednym bratem, który w szczególny sposób modli się z ciebie i wspiera w Twojej walce.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Exodusie, przyjrzeć się lub dołączyć do nas to zapraszamy do kontaktu (Wojtek, 666 994 698) lub włączenia się w jedne z naszych spacerów: co tydzień sobotę, o 6:30 ruszmy z okolic stacji Gdańsk Kiełpinek do Matemblewa i z powrotem.
Posted in
Posted in ,

No Comments


Recent

Archive

Categories

Tags