2023.10.30 Newsletter CdR

Drodzy członkowie, przyjaciele i sympatycy CdR
 
♥  W niedzielę 5 listopada    Dzień Wspólnoty z cyklu Dobre Historie    
Zapraszamy szczególnie osoby, które nie znają naszej wspólnoty.
Prosimy, zaproście swoich znajomych.
Każde nasze spotkanie jest dla nas darem i radością!
Parafia Bożego Ciała na Morenie http://bozecialo.com/index.php/pl/   Gdańsk, ul. Piecewska 9, sale konferencyjne pod plebanią
Plan spotkania:
  • 12:00 Msza Święta parafialna w kościele
    przejście do sali konferencyjnej w domu parafialnym
  • 13:00 Uwielbienie i konferencja z cyklu „Dobre Historie”
  • 14:45 Zakończenie
Diakonie dziecięce i młodzieżowe zapraszają po Mszy.
 
 
♥  Europejska Konferencja Mężczyzn Miecza Ducha w Gdańsku
 
Drodzy Bracia! Przypominamy, że do końca października są przyjmowane zgłoszenia w niższej cenie!
 
 
W dniach 19 – 21 stycznia 2024 roku odbędzie się Europejska Konferencja Mężczyzn Miecza Ducha czyli European Zone Mens Conference (EZMC).
 
Zaproszeni są wszyscy mężczyźni z naszych wspólnot. Będzie to niepowtarzalna okazja spotkania się z liderami oraz zwykłymi (choć wszyscy jesteśmy niezwykli!) członkami wspólnot The Sword of the Spirit w Europie. Spodziewamy się przedstawicieli między innymi z Wielkiej Brytanii, Belgii, Libanu, Turcji, Syrii, oraz oczywiście z Polski.
Zapisujcie się do formularza.
 
To będzie piękne i umacniające wydarzenie. Spotkajmy się wszyscy!
 
 
♥  Wizytacja w CdR
 
Już niebawem w naszej wspólnocie będziemy gościć braci i siostry z kilku wspólnot z Miecza Ducha. Przyjadą do nas Hermann & Rosi Schöberl ze wspólnoty Brot des Lebens w Monachium, Martin Steinbereithner (świecki celibatariusz, członek braterstwa Servants of the Word) oraz przyjaciele z Bielska ze wspólnoty Miasto na Górze - Ula i Zbyszek Gzyl oraz Basia Ligus. Zespołowi przewodzić będzie Tony Laureys ze wspólnoty Jerusalem w Belgii, prezydent regionu Europa i Bliski Wschód Miecza Ducha, członek europejskiego zespołu koordynacji Charis przy papieżu Franciszku. Będą też dobrze nam znani Angela i Anton Colella ze wspólnoty Risen Christ w Glasgow.
 
Wizytacja jest ważnym wydarzeniem w naszej wspólnocie dlatego prosimy byśmy wszyscy w miarę możliwości wzięli w niej udział. Dziękujemy wszystkim, którzy się zapisali na indywidualne rozmowy z członkami zespołu, zadeklarowali, że wezmą naszych gości na posiłek podczas ich pobytu lub udzielą noclegu. To piękne świadectwo naszej gościnności.
 
Wydarzeniem, które powinno zgromadzić nas wszystkich jest uroczystość świętowania wigilii niedzieli. Będzie ona miała miejsce na Morenie w sali wielofunkcyjnej w sobotę 11 listopada w godz. 18:00 do 21:00. Jak zwykle przy takiej okazji będziemy rozważać niedzielne czytania, wspólnie modlić się i uwielbiać Pana. Przyjdźmy całymi rodzinami! Prosimy, aby każdy przyniósł coś na wspólny stół tak, abyśmy mogli razem spożyć posiłek. Tego wieczoru Tony i cały zespół podzielą się z nami wnioskami z wizytacji.
 
Nasi goście są też zaproszeni na spotkanie młodych z SHALOM w piątek 10-go listopada (19:00) na Morenie.  Cała nasza wspólnota również jest zaproszona na tą modlitwę, więc jeśli ktoś tylko dysponuje czasem, to zachęcamy do uczestnictwa.  
 
 
♥  Debiutancki album
 
Jonasz Golik, syn Andrzeja, lidera wspólnoty Miasto na Górze z Bielsko-Białej, gra w zespole chrześcijańskim i zwrócił się o pomoc w wydaniu debiutanckiego albumu. Poniżej szczegóły.
 
Chciałbym podzielić się marzeniem, które dojrzewało od pewnego czasu u mnie w sercu. Planujemy w marcu 2024 wydać album z muzyką chrześcijańską. Więcej informacji pod linkiem: https://zrzutka.pl/c6mz77  
 
W nawiązaniu do tego chciałbym się spytać, czy udałoby się wam znaleźć kilka złotych jako wspólnota lub też jako indywidualne osoby aby nas wesprzeć w tym dziele? Za podanie informacji dalej też byłbym oczywiście wdzięczny.
 
Pozdrawiam,
Jonasz Golik

 
Posted in

No Comments


Recent

Archive

Categories

Tags